Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli v antičnem svetu!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Klepet

Go down 
+17
Althea
Echo
Atena
Ahilo
Esteren
Caius
Artemida
Elena
Renn
Keira
Pozejdon
Selena
Eros
Gaia
Avani
Nearja.
Eol
21 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptySre Okt 22, 2008 11:04 pm

Keira je napisal/a:
Jaa, itak. Ampak kaj boš ti meni zdilala? Laughing What about... Glede na moj poklic lahko kakšne dragocene zvitke. Cool Al karkoli so že imeli. Od koga pomembnega? Aristotel? Kaj orginalnega? Smile In sva že dogovorjeni in to in samo nekje uprizorima nočno srečanje, kjer mi ti to izročiš in jaz plačam pa to. Very Happy Razen če imaš kakšno boljšo idejo? Laughing

Pa da ne bomo čisto off topic. Very Happy Kaj ste počeli danes? Razz

Kheeem. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyČet Okt 23, 2008 8:48 pm

What a Face
Ups. Čist sm spregledala nekak k je blo na konc strani pa... Se opravičujem, mi je pa kul tvoj plan. Razz Dobiš zvitke od Homerja če jih hočeš. Al pa tm od enga starega grka pač. Nyx itak ne zanima kaj ti dostavlja, dokler jo plačaš. Ti bom jst to kar do Aten prnesla a prov? Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyČet Okt 23, 2008 9:01 pm

Hehe. Tudi prav, pa Homer. Razz
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyČet Okt 23, 2008 9:16 pm

Ma lej men je vseen kaj, pomoje Nyx niti ne zanima kaj je sploh gor, če hočeš ti lohk tut prnesem Prešernovo Lepo Vido Razz Drgač sm pa na Atenskih ulicah.
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyČet Okt 23, 2008 9:36 pm

Tudi prav! Razz Ampak kaj imate danes vsi z Lepo Vido? Ti si že tretja oseba ki jo je danes omenila. xD Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyČet Okt 23, 2008 11:22 pm

Pa pr slovi smo mel veliko začetnico in pol so ble tele izjeme kot so Lepa Vida pa Kralj Matjaž pa Rdeča Kapica. Razz Tk da.... Lahko ti pa tut Rdečo Kapico zdilam če maš to željo. Very Happy
A je kdo bral knjigo Twilight? Ves folk na polno gobca o njej in zdej si jo lovdam, sam ko sm šla pa brat kritike me ni pa čist nč navdušlo..... Dobro napisane kritike so bukvo čist spljuvale. Ah, we'll see.
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 4:49 pm

Ti si gimnazija, OŠ? ... Laughing

Twilight. Mr. Love Mr. Love Mr. Love

Zakon knjiga. Čeprav sem šele nekje malo čez polovico. Berem na računalniku, angleško različico. Meni je knjiga všeč. Mr. Love
Nazaj na vrh Go down
Althea
Špartanka
Althea


Število prispevkov : 93
Age : 30
Poklic : Filozofinja in zdravilka
Registration date : 25/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 6:38 pm

Twilight?
Jst pa še nism brala o čem se pa gre? Surprised
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 8:08 pm

Gimnazija, gimnazija. Razz
Sm si pa priskrbela Twilight najprej ebook pol me nekak ni pritegnil pa sm si zlovdala uno foro zvočna knjiga. Tk da sm poslušala k sm si sobo pospravlala. Very Happy
Drgač pa Apolonija, gre za trivialno literaturo, nekakšn love story. Je pa notr vampir (za katerga me vsake deset sekund opomnejo da je gorgeous pa njegove mesmerizing eyes pa perfect face, u glavnem deček je popoln). Slog pisanja men ni glih dobr (dejansko vi tle na RPGju bolš pišete), pa liki se vsaj zaenkrat tut še ne razvijajo..... Bomo vidl, mogoč se še kej druzga zgodi kot opisi glavne junakinje, kako gre vsak dan v šolo in kako jo je kar naprej treba reševat iz smrtno nevarnih situacij. lol! Bolj taka na izi knjiga je. Aja, pa zlo očitna Mary Sue. What a Face Sama zgodba sicer niti ni tok napačna in če bi jo dobil v tačke nekdo ki zna mal bolš pisat, bi lahko nastala kar dobra knjiga.

Pa ne me zdej kamenjat. Je sam moje mnenje. flower
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 8:31 pm

Don't worry. I will not kill ya. Laughing

Sicer pa... Ali kdo tudi v RL piše kaj? Zgodbice, kaj takega? Cool
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 8:36 pm

Razz Now I feel relieved. Pa sj zasnova zgodbe in likov mi je kul, sam napisan bi blo pa res lohk z mal več truda. bounce
To si zdej tko vprašala, da ti sigurn neki pišeš tkole mal na skrivaj v wordu, zavarovano z geslom, ob večerih. Pesnik Men je drgač full fajn pisat, sam nimam tok motivacije da bi kej daljšga spisala, pa se rajš po RPGjih potikam, k so mi super nadomestilo. Very Happy Še pisat te naučijo. Mam pa v glavi tko pa na kšnih listih skracano ene par osnutkov, od katerih mi je trenutno samo še edn všeč. Nč resnega.
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 8:44 pm

Pa dobro no. Laughing In to sem se zmeraj spraševala... Kako lahko dokument zaščitiš z geslom? To si tako povedala kot da imaš že izkušnje s tem. Razz

Ah... Počitnice. Exclamation
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 9:00 pm

Ma valda da vem kako se da dokument na geslo sj sm bla tut jst enkrat 13 let stara pa sm pisala kvazi najstniške love zgodbice! Razz Pa tut vse moje RPG opise pa skopirane poste mam pod geslom, niti ne vem zakaj. Nočem da bi mi kšn obisk kdej kej šaru pa začel postavljat neumna vprašanja.
za geslo- ko daš SAVE AS, je v vrhnji vrstici okenčka ki se odpre ene apr slikic pa TOOLS piše. To klikneš in izbereš SECURITY OPTIONS pa sam tam vtipkaš geslo, daš OK, še enkrat morš potrdit geslo pol pa lepo shraniš in to je to. Razz
Še zmer nis povedala, a ti kej pišeš al ne. elephant
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 9:10 pm

Ouuu tole pa je uporabno. Thx. Mr. Love

Ma ja, pišem. Ampak ne tistih običajnih love stories. Evil or Very Mad Običajno kaj tragičnega ali pa resnične. Ali pa kakšne kriminalke. Razz Ne vidim fore v ostalih. Laughing In koliko si ti sploh stara? scratch
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 9:24 pm

Zdej a ti delujem mal prestara za tle gor al pa mal premlada. geek 19 Embarassed I'M NINETEEN, I LIKE RPG AND I'M PROUD OF IT!!!!!! Zdej me boste verjetn vsi oklical za staro mamo al pa kej podobnega.
Pa sej tut love stories niso napačne, če so dobr napisane. Sam problem je, da niso. Laughing Ker jih je še najlažje pisat. Matr, mi bomo še slavni pisatelji k bomo veliki!

Evo en kratek odlomk moje izkrivljene zgodbice:
Tretje pravilo: nikoli ne ubij žrtve doma. Opombe: čiščenje razpacanih ostankov možganov, krvi in/ali notranjih organov iz vašega najljubšega tapisona, preproge, posteljnine ali kakršnihkoli površin je zahteven in dolgotrajen proces. Sploh, ker ga morate opravljati sami.
A tole truplo, ki je s čudno prepletenimi udi zveriženo poleg moje postelje in s steklenim pogledom porcelanastih punčk butasto strmi vame, se mi je, še v živem stanju seveda, po nekaj popitih koktejlih in v mraku nočnega kluba zdelo neznansko privlačno.
Prekršila sem tudi sedmo pravilo: nikoli ne ubijaj pod vplivom alkohola. Opomba: obstaja velika možnost, da žrtev pobegne.
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 9:39 pm

Tudi prav. Samo ne se razburjat! Laughing

I like your story. En začetek moje?

Stala je na delu skale, ki je bil poraščen s travo. Zdelo se ji je skoraj ironično, ta živ del sicer mrtvega sveta okrog nje. Zelena barva jo je bodla v oči. V sivem jutru je izstopala, in zdelo se je, kot da žari. Stresla se je. Pogled je usmerila nazaj na zaplato trave. Zelena barva je kar kričala izpod njenih umazanih sivih, četudi nekoč belih superg. Hladen veter ji je razmršil temne lase, ona pa je še zmeraj gledala strmo navzdol. Zelena barva je bila njena najljubša… Včasih.

Pa dobro, ni glih ne vem kaj. Ampak kaj, ko zdaj to na novo pišem. Ker je moja zbirka zgodbic 'zgorela'. V bistvu sem si uspela sežgati trdi disk in nisem imela kje drugje in je bilo ... grozno. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 10:01 pm

Sej se ne razburjam, tist je bla zajebancija. Razz Jst se redko res *razhudim*, po internetu pa sploh ne. ((sej veš una fora- arguing over the internet is like special olympics. even if you win, you're still retarded))
O ja mi je znan filing ko se ti sesuje cel komp kjer si mel shranjene slike pa musko pa svoje male skrivne pisarije.... Grozno.

Men je tut všeč tale tvoj odlomek. Dobr stil. Zelena barva se sicer trikrat ponovi, sam po eni stran glih to poj da tist filing.... Depresije. Razz A ženska slučajn razmišlja da bo skočila čez rob? Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 10:11 pm

Njaaa. Laughing Pravzaprav ne. Čaki, zaključek.

Pravzaprav si je zmeraj želela izvedeti, kako je. Skočiti iz pečine? Nasmehnila se je. Nikoli ni rada pretiravala. Nad njo sta vzletela dva galeba in se kriče dvigovala proti soncu. Za trenutek se je čas ustavil, kriki galebov so potihnili, saj sta tudi ptici osuplo opazovali osebo v črnem, ki je počasi naredila korak naprej. Le en sam, droben korak v prazno.

To je bilo napisano v enem izmed depresivnih počutij. Laughing Raje imam zabavne zgodbice. Very Happy Obstaja kakšna možnost, da vidim celotno tvojo zgodbico? Razz
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 10:24 pm

Sm ti po ZSju dostavla.

Ja no, pa sj nism tok sfalila! Mela je v glavi da bo skočila ane! No čak mal. Sj na koncu je? Shocked Ne me zdej zavajat. Je pa problem ja ker mens e tut najbl piše kadar sm bolj melanholične volje in takrat je mal težje spisat kej *smešnega*.
Za zabavne zgodbice pa ber Terry Pratchett-a pa njegov Discworld. V originalu. To je pa neki najbl smešnga ever. Vsej men. Sm prov obsedena s temi knjigami, na srečo jih je čez 40. cheers
Nazaj na vrh Go down
Althea
Špartanka
Althea


Število prispevkov : 93
Age : 30
Poklic : Filozofinja in zdravilka
Registration date : 25/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 10:24 pm

Uuuuuu sam vidve bi pa res lahk ble pisatlce Very Happy . No jst tut včasih kej napišem sam pol mi ni nič všeč pa zmučkam pa v kanto vržem:D
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 10:27 pm

Haha. Ne ni skočla. Ne mara pretiravanja. Je stopla čez. Laughing

In ja, zato jih jaz pišem na računalnik. Jih vsaj ne morem zmučkati in vreči stran. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptyPet Okt 24, 2008 10:39 pm

Razz Ker prikrit sarkazem. Bom pa drgač vprašala. A je padla al ni padla?
Ej folk ne metat stran zgodbic. Men je žal da sm jih. Nikol ne veš, mogoč pa žez neki časa prebereš in ugotoviš da zgodba ni slaba pa jo dopolneš in izboljšaš. Exclamation


Nazadnje urejal/a Nyx Sob Okt 25, 2008 12:45 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Althea
Špartanka
Althea


Število prispevkov : 93
Age : 30
Poklic : Filozofinja in zdravilka
Registration date : 25/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptySob Okt 25, 2008 12:12 am

Ja no to maš pa tut prav ja Very Happy eno še mam sam ni dokončana je narjena na osnovi gospodarja prstanov pa harrya potterja Very Happy sam je beda mal je fantazije vmes pa tak Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptySob Okt 25, 2008 11:50 am

Ja sej moja teorija zagovarja da ni vano kaj pišeš, dokler pišeš. Več kot pišeš, bolš pišeš in tut če na začetku ratajo same čudne zgodbice al pa fanfictioni boš na konc bil sposoben napisat dobro knjigo. Razz

Na kok RPGjih pa ste vi kej? Oz. kolk življenj vodite poleg svojega Very Happy (kolk likov mate vsega skup)
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 EmptySob Okt 25, 2008 2:06 pm

Sedem. Laughing Saj jih je bilo še več, ampak so forumi propadli. Zadnje čase vse množično propada. silent Ti?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Klepet - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 6 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Klepet
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Klepet
» Rpg klepet in povezave
» RPG klepet in povezave

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Delfi :: Arhiv-
Pojdi na: