Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli v antičnem svetu!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Vprašanja in predlogi

Go down 
+5
Ahilo
Caius
Artemida
Nearja.
Gaia
9 posters
AvtorSporočilo
Gaia
Admin
Gaia


Število prispevkov : 57
Poklic : Boginja zemlje in mati vesoljstva
Registration date : 20/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Sep 20, 2008 7:22 pm

Če imate kakšno vprašanje, predlog, kritiko, idejo... Vse lahko napišete tukaj.
Nazaj na vrh Go down
https://greece.slovenianforum.com
Nearja.
Smrtnik
Nearja.


Število prispevkov : 31
Poklic : Nezaposlena/žena-gospodinja
Registration date : 26/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptyNed Sep 28, 2008 9:39 pm

Hm... No tko bom jst spet prva.
Tema mi je full všeč Srce Upam, da se bo forum obdržal Srce Pa smajliji so mi tudi dobri.

Motijo me pa dve stvari in ti sta:
~nedodelana pravila> vsaj tko se meni zdi. K jst recimo nisem vedla, če me mora admin potrdit al ne, da lahko začnem pisat... Pa mogoče bi tm pri kako pisat lahko kej več napisali.... In še mord skupen opis vsega skupi. KKo je nastalo al kej... Pa še ena stvar: Kako pridemo v druge polise? scratch Recimo glede teh stvari bi se lahko mal več razpisali.

~ izgled: Ne vem če še koga moti sam meni ta izgled sploh ni všeč. Sej se mi zdi, da vem kaj je bil vaš namen. Tako bolj starinsko bi moglo zgledat sam meni je čist grozno. Ne vem, jst si to vse skupi bolj modro predstavljam. Ampak to je samo moje mnenje.

No, upam da ne zamerte kej Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gaia
Admin
Gaia


Število prispevkov : 57
Poklic : Boginja zemlje in mati vesoljstva
Registration date : 20/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptyPon Sep 29, 2008 12:04 pm

Načeloma lahko začnete pisat takoj, ko se opišete. Če bo z opisem kaj narobe, pa vas bomo opozorili po ZS-ju in ga boste dodelali.

V druge polise pridete tako, da to napišete. Ok malo čudno se sliši Embarassed
Napisati morate kako odhajate iz svojega polisa ter potem kako ste tja prišli. Temu so namenjene teme kot so ceste in glavne ceste.

Meni se zdi ta izgled super za Grčijo, za ostale uporabnike pa ne vem. Vsekakor se najbolj nagibam k rjavi in peščeni barvi.
Nazaj na vrh Go down
https://greece.slovenianforum.com
Artemida
Smrtnik
Artemida


Število prispevkov : 27
Age : 32
Poklic : Boginja lova, živali, narave in devištva.
Registration date : 03/10/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptyPet Okt 03, 2008 10:42 pm

Forum je super in vse, moti pa me samo to, da na seznamu božanstev ni nekaterih bogov kot so Apolon, Perzefona... drugače pa vse super ^^


Nazadnje urejal/a Artemida Sob Okt 04, 2008 4:28 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Gaia
Admin
Gaia


Število prispevkov : 57
Poklic : Boginja zemlje in mati vesoljstva
Registration date : 20/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptyPet Okt 03, 2008 11:06 pm

Zaenkrat smo se odločili za te bogove, ki so na seznamu. Drugače pa vemo, da jih je še ogromno Smile
Ko bodo vsa božanstva s seznama zasedena in veliko smrtnikov, bomo dodali nova.
Nazaj na vrh Go down
https://greece.slovenianforum.com
Caius
Smrtnik
Caius


Število prispevkov : 14
Age : 30
Poklic : zdravilec
Registration date : 28/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Okt 04, 2008 6:57 pm

Delno se strinjam z Artemino..
Paleta bogov je resnično odlična, všeč mi je, da niste uvedli samo glavni, torej olimpijcev, vendar tudi otroke titanov, prvih bogov na svetu, ter nekih mlajših bogov, torej glede bogov je vse odlično.

Izgled mi je všeč, čeprav bi res morda bolj pasal k kakšnemu Staremu Egiptu...

Všeč mi je, da so mesta narazen, ker sem bil na dveh forumih, kjer je bilo omenjeno vse samo kot mesto, olimp mi je nasploh všeč...

Skratka forum rulzaaaaa!! Mr. Love
Nazaj na vrh Go down
Ahilo
Smrtnik
Ahilo


Število prispevkov : 34
Poklic : Vojak
Registration date : 03/10/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Okt 04, 2008 9:21 pm

cool use sam neki bi dodal.

Lahko bi podeljevali točke samo da postavimo kip kakega boga in se mu s tem prilizujemo:P
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Okt 04, 2008 9:26 pm

mja, lahko bi dal bogovom kako drugo barvo, k se sploh ne vidi imena uporabnikov-bogov tam spodi, k kaže kdo je trenutno na forumu Wink
Nazaj na vrh Go down
Gaia
Admin
Gaia


Število prispevkov : 57
Poklic : Boginja zemlje in mati vesoljstva
Registration date : 20/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Okt 04, 2008 9:33 pm

Ahilo je napisal/a:
cool use sam neki bi dodal.

Lahko bi podeljevali točke samo da postavimo kip kakega boga in se mu s tem prilizujemo:P

Ne ne, samo za kipec pa ne dobite točk Smile Se pa s tem priliznete bogu in vam lahko zaradi tega da lažjo nalogo oziroma vam pri nalogi pomaga, da jo bolje opravite.

Barva se spodaj res bolj slabo vidi, ampak ko kakšen bog napiše sporočilo se pa super vidi ime. Bomo poskusili še s kakšno svetlo modro, da vidimo kako izgleda Smile
Nazaj na vrh Go down
https://greece.slovenianforum.com
Nearja.
Smrtnik
Nearja.


Število prispevkov : 31
Poklic : Nezaposlena/žena-gospodinja
Registration date : 26/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Okt 04, 2008 9:59 pm

Kdaj bomo pa nardili ta party, ki je biu omenjen en čas nazaj? Very Happy Very Happy Zdej nas je kr dosti...
K če ne ga lhku tudi jst kr pr Nearji nardim Very Happy Very Happy Je itak bolj party girl sooo.....
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Artemida
Smrtnik
Artemida


Število prispevkov : 27
Age : 32
Poklic : Boginja lova, živali, narave in devištva.
Registration date : 03/10/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Okt 04, 2008 10:07 pm

jz bi sam še vprašala, kako je z odpiranjem tem a smemo, ne smemo itd. ker jz bi mela eno temo v Šparti in sicer kak gozd, pa če bi kdo lah odpru bitte. Razz
Nazaj na vrh Go down
Gaia
Admin
Gaia


Število prispevkov : 57
Poklic : Boginja zemlje in mati vesoljstva
Registration date : 20/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Okt 04, 2008 10:17 pm

Za party bomo počakali, da se še najnovejši člani malo razgledajo po forumu in razpišejo, potem pa bo masovno vabilo v Atene. Po mojih pričakovanjih naslednji vikend Smile

Lahko odpirate nove teme. Tako ali tako morate odpreti domove (tudi bogovi) pa delavnice oziroma ateljeje. Če bo kakšna tema dvojna ali pa totalno nesmiselna (kar malo dvomim), bo pa pač zbrisana.
Nazaj na vrh Go down
https://greece.slovenianforum.com
Echo
Smrtnik
Echo


Število prispevkov : 12
Age : 31
Poklic : Umetnica
Registration date : 02/10/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptyPon Okt 06, 2008 6:17 am

Mam eno vprašanje. Torej, recimo da se jaz, ki sem Špartanka, dogovorim z enim Atencem za pogovor ... in recimo napišem,m da grem v Atene - A to pomeni, da jaz nesmem biti nikjer drugje kot samo v Atenah (in v tistih temah, ki so tam), ali sem lahko s kom drugim tudi v Šparti na primer?

Ker men osebno bi bolj odgovarjalo to, da sem lahko na katerih koli treh mestih, ker bo prevelika gneča, če pride do tega omejevanja, sploh če se trije naenkrat spravimo v en polis in lahko potem SAMO in ZGOLJ tam pišemo ...


hvala
Nazaj na vrh Go down
Gaia
Admin
Gaia


Število prispevkov : 57
Poklic : Boginja zemlje in mati vesoljstva
Registration date : 20/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptyPon Okt 06, 2008 10:41 am

Zaenkrat lahko pišete kjer želite, samo da upoštevate omejitev treh mest. Kasneje, ko bo veliko več članov in bodo mesta med sabo tekmovala pa se bo to (verjetno) spremenilo. Bomo videli, ko pridemo do tja Wink
Trenutno pa torej lahko pišete tudi v drugih polisih. Če se boste grdo obnašali, vas pa domačini lahko vržejo skozi mestna vrata Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://greece.slovenianforum.com
Sofia
Špartanka
Sofia


Število prispevkov : 9
Registration date : 14/11/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptyPet Nov 14, 2008 11:26 pm

Vem, da je lahko 5 prebivalcev v eni drzavci, sam glede na to, da so Atene in Sparta (kukr sm vidla) ze zasedene, me zanima ce je kaka moznost, da bi se sprostilo se kaksno mesto v teh dveh?
Nazaj na vrh Go down
Sheila
Špartanka
Sheila


Število prispevkov : 47
Age : 28
Registration date : 08/11/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Nov 15, 2008 2:22 am

Ja, sej. Tm piše, da dokler u Korintu ne bo 5 prebivalcev, da bo zaklenjeno. Kukr sm vidla je v Korintu že 5 prebivalcev. Pol bi se mogl sprostit. In kukr sm tut vidla, je Gaia bla kr neki časa odsotna... Tko da... Nwm.
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi EmptySob Nov 15, 2008 10:00 pm

Okej, Sheila, imaš prav. Sofia, bom jaz kot modelatorka zdaj skušala to odklenit. Very Happy

EDIT: Obe temi sta odklenjeni. Upam, da se bo katera še opisala... In da bosta čimveč pisali. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vprašanja in predlogi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja in predlogi   Vprašanja in predlogi Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Vprašanja in predlogi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Vprašanja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Delfi :: Arhiv-
Pojdi na: