Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli v antičnem svetu!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Klepet

Go down 
+17
Althea
Echo
Atena
Ahilo
Esteren
Caius
Artemida
Elena
Renn
Keira
Pozejdon
Selena
Eros
Gaia
Avani
Nearja.
Eol
21 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Althea
Špartanka
Althea


Število prispevkov : 93
Age : 30
Poklic : Filozofinja in zdravilka
Registration date : 25/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyPet Okt 10, 2008 11:01 pm

hehe Elite High? Mogoč pa se nekoč pojavim tam ja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySob Okt 11, 2008 8:48 pm

Wazzup? Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyNed Okt 19, 2008 12:18 am

A tole še deluje al ste se mal poskril vsi skupej? Wink
Nazaj na vrh Go down
Avani
Smrtnik
Avani


Število prispevkov : 18
Age : 34
Poklic : Vojak
Registration date : 28/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyNed Okt 19, 2008 11:51 am

Ja se tudi jaz pridružujem temu vprašanju Razz
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyNed Okt 19, 2008 2:31 pm

No, vsaj dva sva še živa. Mogoč se bojo med počitnicami usul nazaj. Mr. Blue Do takrat pa.... pig
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyPon Okt 20, 2008 6:16 pm

Tole še definitivno živi. Čeprav mogoče ne izgleda tako. Laughing Torej, smo že trije živi. Cool
Nazaj na vrh Go down
Althea
Špartanka
Althea


Število prispevkov : 93
Age : 30
Poklic : Filozofinja in zdravilka
Registration date : 25/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyPon Okt 20, 2008 8:44 pm

Se vam pridružim, sm še živa lol! hec, no tale naš forum je res mal zaspal Smile
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyPon Okt 20, 2008 9:10 pm

Glej, še eno smo od mrtvih potegnil. Štirje so več kot trije. Kje je zdej Renn d mi odpiše? Shocked
Kaj kej počnete? (ne vem kaj nej druzga prašam)
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyPon Okt 20, 2008 9:25 pm

Jaz se že cel dan spravljam k učenju. Jutri sprašuje angleščino, kemijo in fiziko. silent Saj je samo 1:33 da bom jaz vprašana, kajneda? Razz

Ostali?
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyTor Okt 21, 2008 6:09 pm

Jap, verjetnost da boš vprašana je 1 proti 33, če vas je 33 v klasu. Al pa 1 proti 11, odvisno kako predpostavljaš.... Razz I love you Jst sm pa zdele dam pršla, cel dan se okol mal šetam ker itak nimam kej za počet, tistih par nalogic za matematko pa tut v desetih minutah rešiš. Hladno postaja. I like it. Kaj boste za noč čarovnic?
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyTor Okt 21, 2008 7:17 pm

Danes je pa takšen miren dan... Preživela v šoli brez da bi bila karkoli vprašana. Jutri pa nimamo pouka ker je dan šole or somethin' like that. Važno, da ni pouka! Razz Ampak se bo treba učiti, pišemo v četrtek geografijo. Eh, pa itak ni veliko. Pol ure mogoče. Preostanek dneva pa uživanje... Very Happy

Noč čarovnic? Mi pravzaprav nimamo kakšnih posebnih običajev. Ampak ena prijateljica praznuje RD in bo v stilu Halloween party. Razz Ostali? Laughing
Nazaj na vrh Go down
Althea
Špartanka
Althea


Število prispevkov : 93
Age : 30
Poklic : Filozofinja in zdravilka
Registration date : 25/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptyTor Okt 21, 2008 11:35 pm

No mi smo bli pa dans na pohodu s šolo in smo mel sam včeri pouk in smo pisal slovenščino Rolling Eyes zej mamo pa tak nek tedn dejavnocti Very Happy .



Za noč čarovnic... hm mogoče vampirka Very Happy drugač pa si bom privoščla eno super grozlivko, ali pa bom šla na party to bom pa še vidla Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 8:06 am

Jst se bom verjetn napravla spet v neki kar noben ne bo vedu kaj sem lol! Pa buče rezat je zakon takrat, morm it še eno kšnmu kmetu narabutat. A je drgač kera tle zainteresirana za kšn RPG al se bomo zaenkrat še mal valjal v brezdelju?
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 9:39 am

RPG? Sure, jaz sem zmeri za. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Renn
Smrtnik
Renn


Število prispevkov : 67
Poklic : Izdelovalka orožja
Registration date : 02/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 10:14 am

Sorry k ti še nisem odpisala Nyx Embarassed
Pa a se poznava al ne drgač?
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 6:54 pm

Kva pa vem Renn lohk se greva da se ti recimo zanimaš da bi ti jst orožje prodajala ane, vozila ven iz mesta pa tko. Pa da sva se že prej enkrat vidle zdej se je treba pa sam še za podrobnosti zment. Razz To sm se zdj v sekundi spomlna, če maš kšno svojo idejo kar povej.
Whoa Keira, kje se srečava pa s kakšnim namenom? Teb tut lohk kej zdilam. K ponavad mi je dobr če ma RPG en smisu ne pa da se nonstop piše sam o hobijih pa kako lepe barve je blo nebo.
Nazaj na vrh Go down
Renn
Smrtnik
Renn


Število prispevkov : 67
Poklic : Izdelovalka orožja
Registration date : 02/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 6:56 pm

OK. A bi lahko ti po možnosti začela? Vem, da si tm že napisala post sam sm res že čist izsušila moje ideje tko, da sploh nevem kaj napisat Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 6:59 pm

OK kok to mislš nj jst začnem, če sm že začela? Ti sam prid zravn pa je! Karkol. Ne res ne štekam čist kaj hočš od mene. bounce
Nazaj na vrh Go down
Renn
Smrtnik
Renn


Število prispevkov : 67
Poklic : Izdelovalka orožja
Registration date : 02/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 7:00 pm

OK. Misnla sm... Ma pozab.
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 7:11 pm

Jaa, itak. Ampak kaj boš ti meni zdilala? Laughing What about... Glede na moj poklic lahko kakšne dragocene zvitke. Cool Al karkoli so že imeli. Od koga pomembnega? Aristotel? Kaj orginalnega? Smile In sva že dogovorjeni in to in samo nekje uprizorima nočno srečanje, kjer mi ti to izročiš in jaz plačam pa to. Very Happy Razen če imaš kakšno boljšo idejo? Laughing

Pa da ne bomo čisto off topic. Very Happy Kaj ste počeli danes? Razz
Nazaj na vrh Go down
Renn
Smrtnik
Renn


Število prispevkov : 67
Poklic : Izdelovalka orožja
Registration date : 02/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 7:13 pm

Jz nisem šla v šolo (jeeej), ker sm bla bolana.
Nazaj na vrh Go down
Renn
Smrtnik
Renn


Število prispevkov : 67
Poklic : Izdelovalka orožja
Registration date : 02/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 7:15 pm

Nyx, sm ti odgovorila v pristanišču Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Keira
Atenka
Keira


Število prispevkov : 247
Age : 30
Poklic : Filozofinja in umetnica
Registration date : 30/09/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 7:18 pm

Jaz pa nisem šla v šolo, ker je ni bilo. Razz Imeli smo pouka prost dan. Dan šole or somethin' like that. In sem cel dan se imela fajn. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Renn
Smrtnik
Renn


Število prispevkov : 67
Poklic : Izdelovalka orožja
Registration date : 02/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 8:14 pm

Blagor... Komi čakam počitnce Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nyx
Korintčanka
Nyx


Število prispevkov : 108
Poklic : Trgovka
Registration date : 04/10/2008

Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 EmptySre Okt 22, 2008 10:59 pm

Mi smo pa v petek frej. Very Happy Isto nek dan šole. Sm vidla Renn tk da grem takoj zdele neki stipkat v odgovor. Razz Sostanovalka se cela pridna uči neki v kuhni jst sm pa tlele za DJ-ja pa kraljica laptopa. cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Klepet - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 5 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Klepet
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Klepet
» Rpg klepet in povezave
» RPG klepet in povezave

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Delfi :: Arhiv-
Pojdi na: